پخش سریع و برنامه ریزی شده دعوت مردم به خشونت نسبت به مسلمان/ در غرب متمدن!

0
2
نامه دعوت به خشونت علیه مسلمانان

در تحقیقاتی که پلیس بریتانیا در چند روز اخیر انجام داده نامه‌هایی که از مردم کشور می‌خواهد در برنامه‌‌ای باعنوان «روزمجازات یک مسلمان» شرکت کنند، در چند روز اخیر در شهر های مختلف انگلیس و کشور های غربی پخش شده

روز مجازات مسلمانان

متوجه شدیم به طور عمده نامه  «روز مجازات یک مسلمان» (Punish a Muslim Day) همراه با دستورالعمل‌هایی برای چگونگی برخوردهای خشن با مسلمانان، در فضای مجازی پخش شده است.

بسیاری از نمایندگان پارلمان بریتانیا و سازمان‌های ضدنژادپرستی، ارسال این نامه و پخش آن ازسوی منابع مشکوک و ناشناخته را شدیداً محکوم کرده‌اند.

قابل ذکر است بعد از این اقدام مشکوک جوامع جهانی به شدت نگران امنیت جانی و مالی مردم مسلمان غرب هستند و با توجه به تعداد بالای مسلمانان در این کشور ها نگرانی ها فزاینده در حال افزایش است

جنایت علی مسلمانان

پلیس ضدتروریستی بریتانیا، محتوای این نامه را با جنایت از روی نفرت برابر دانسته و تحقیقات ویژه خود را برای یافتن منشأ ارسال آن‌ها آغاز کرده است.

سازمان «Tell Mama UK» که فعالیت‌های نژادپرستانه و ضداسلامی در بریتانیا را زیر نظر دارد اعلام کرده :

گزارش‌های متعددی از مردم مسلمان شهرهای بردفورد، لِستر، لندن، کاردیف و شفیلد دریافت کرده‌ است که براساس آن‌ها، این نامه درمیان مردم آن مناطق، به‌صورت گسترده‌ای پخش شده است.

واکنش ایمان عطا به نامه های دعوت خشونت

«این نامه وحشت زیادی در میان جوامع مسلمانان کشور ایجاد کرده است. آن‌ها نگران ایمنی خود و فرزندانشان در محیط‌های باز و عمومی هستند. ما به  همه آن‌ها سفارش کرده‌ایم که خونسردی خود را حفظ کنند و درصورت روبروشدن با هرگونه تهدیدی، فوراً پلیس محلی را باخبر کنند».

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید